Jaotusklemm 250A, 1x 35-95/2×6-35/5x 1,5-16/4x 1,5-10 mm²
| Pikkus (mm) | 50 |
| Laius (mm) | 45 |
| Kõrgus (mm) | 95 |
| Kõrgus | 95 mm |
| Laius | 45 mm |
| Sügavus | 50 mm |
| Postide arv | 1 |
| Juhtme ristlõige paindlik (peen kiuduga) kaabli otsa hülsiga | 35 mm² |
| Juhtme ristlõige paindlik (peen kiuduga) kaabli otsa hülsiga | 95 mm² |
| Klambri asendite arv pooluse kohta | 12 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 190 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.44 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 4 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 190 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.685 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 60 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 25.78 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1440 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1010 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
