Jaotusklemm puutekaitsega 125A, 2×10-35/2×2,5-25/6×1,5-16 mm²
| Pikkus (mm) | 50 |
| Laius (mm) | 45 |
| Kõrgus (mm) | 95 |
| Kõrgus | 91 mm |
| Laius | 27 mm |
| Sügavus | 51 mm |
| Postide arv | 1 |
| Juhtme ristlõige paindlik (peen kiuduga) kaabli otsa hülsiga | 6 mm² |
| Juhtme ristlõige paindlik (peen kiuduga) kaabli otsa hülsiga | 25 mm² |
| Juhtme ristlõige tahke (tahke, kihiline) | 10 mm² |
| Juhtme ristlõige tahke (tahke, kihiline) | 35 mm² |
| Klambri asendite arv pooluse kohta | 10 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 4 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.163 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 60 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.555 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 60 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 8.705 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1080 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 950 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 179.69 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
