Jaotusplokk 100A, 4 poolust, 2×2,5-25/5×1,5-16 mm²
| Pikkus (mm) | 64 |
| Laius (mm) | 50 |
| Kõrgus (mm) | 95 |
| Kõrgus | 97 mm |
| Laius | 71 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Maksimaalne reitinguga vool | 100 A |
| Postide arv | 4 |
| Juhtme ristlõige paindlik (peen kiuduga) kaabli otsa hülsiga | 1.5 mm² |
| Juhtme ristlõige paindlik (peen kiuduga) kaabli otsa hülsiga | 16 mm² |
| Juhtme ristlõige tahke (tahke, kihiline) | 1.5 mm² |
| Juhtme ristlõige tahke (tahke, kihiline) | 25 mm² |
| Klambri asendite arv pooluse kohta | 28 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.3 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.235 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 32 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 320 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 8.04 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 576 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1030 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 167.72 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
