Jaotusplokk 125A, 4 poolust, 1x 10–35/3×6–35/11x 1,5–16 mm²
| Pikkus (mm) | 64 |
| Laius (mm) | 170 |
| Kõrgus (mm) | 95 |
| Kõrgus | 96 mm |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 64 mm |
| Maksimaalne reitinguga vool | 125 A |
| Postide arv | 4 |
| Klambri asendite arv pooluse kohta | 60 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 200 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.5 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 245 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 195 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 17 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.649 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 12 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 372 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 321 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 221 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 7.873 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 216 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1034 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 211.952 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
