Jaotusplokk 160A, 4 poolust, 1x 25–70/3x 10–35/8x 2,5–25 mm²
| Pikkus (mm) | 44 |
| Laius (mm) | 162 |
| Kõrgus (mm) | 96 |
| Kõrgus | 96 mm |
| Laius | 162 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Maksimaalne reitinguga vool | 160 A |
| Postide arv | 4 |
| Klambri asendite arv pooluse kohta | 48 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.5 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 170 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.672 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 12 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 372 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 318 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 211 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 7.914 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 288 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 994 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 213.56 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
