Jaotusplokk 3F + N, 100A, 4 poolust
| Pikkus (mm) | 45 |
| Laius (mm) | 98 |
| Kõrgus (mm) | 74.5 |
| Kõrgus | 74.5 mm |
| Laius | 98 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Maksimaalne reitinguga vool | 125 A |
| Postide arv | 4 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.2 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.394 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 15 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 370 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 321 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 211 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 6.099 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 360 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 994 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 169.376 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
