Kaablikarbik LF 20x35mm, vaheseinaga, PVC, RAL7035
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 33 |
| Kõrgus (mm) | 20 |
| Kõrgus | 20 mm |
| Laius | 33 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kasulik ristlõige | 420 mm² |
| Halogeenvaba | Ei |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Sobib vooluahela terviklikkuseks | Ei |
| Läbipaistev | Ei |
| RAL-number | 7035 |
| Püsivate jaotuste arv | 1 |
| Kaanemudel | Lahtine |
| Kaabli kinnitusklambriga | Ei |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kanaliühendusega | Ei |
| Kohaletoimetamine rullimisel | Ei |
| Eeltemplimine | Ei |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 60 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 40 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 20 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 40 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 10.67 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2560 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1640 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 722.88 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |