Kaablikate, 3 rida, 176x800x135 mm
| Pikkus (mm) | 153 |
| Laius (mm) | 800 |
| Kõrgus (mm) | 193 |
| Kõrgus | 176 mm |
| Laius | 800 mm |
| Pikkus | 800 mm |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Halogeenvaba | Ei |
| Pinnakaitse | Muu |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 193 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 153 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.71 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 825 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 195 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 175 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.666 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 30 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 825 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1025 |
| Tehniline lisa 1 (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
