Kaablikate, 5 rida, 176x1300x135 mm
| Kaal (neto) | 2.669 |
| ETIM-klass | EC000083 Paigaldustoru üleminekukatte osa |
| Kõrgus | 193 mm |
| Laius | 1250 mm |
| Pikkus | 1300 mm |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Halogeenvaba | Ei |
| Pinnakaitse | Muu |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 1320 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 195 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 175 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2.67 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1320 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 195 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 175 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.67 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 20 |
| Tehniline lisa 1 (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
