Kaitselüliti 1P, 6kA, C-10A, 1 moodul
| Pikkus (mm) | 71 |
| Laius (mm) | 17.5 |
| Kõrgus (mm) | 85 |
| Sisseehitussügavus | 70 mm |
| Vabasti tunnusjoon | C |
| Pooluste arv (kokku) | 1 |
| Kaitstud pooluste arv | 1 |
| Tunnusvool | 10 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 4 kV |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V | 6 kA |
| Pinge liik | AC |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V | 6 kA |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sagedus | 60 Hz |
| Voolu piirav klass | 3 |
| Tasapinnale paigaldatud paigaldus | Jah |
| Samaaegne lülitusneutraaljuht | Ei |
| Ülepinge kategooria | 3 |
| Saasteaste | 2 |
| Võimalik lisavarustus | Ei |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 1 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | -25 °C |
| Ümbritsev temperatuur töö ajal | 70 °C |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 1 mm² |
| Ühendatud juhtmete ristlõige mitmejuhtmeline | 25 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 1 mm² |
| Ühendatud juhtme ristlõige tahkesüdamikuga | 35 mm² |
| Plahvatuskindel | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 12 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 82 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.126 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 12 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.125 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 144 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 13.915 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 3456 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1058 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
