Kaitselüliti h1000, 4P, 1000A, 50kA, LSI
| Pikkus (mm) | 433 |
| Laius (mm) | 280 |
| Kõrgus (mm) | 145 |
| Hinnatud püsivool Iu | 1000 A |
| Nimipinge | 220 V |
| Nimipinge | 690 V |
| Nimeline lühise murdmisvõimsus lcu, 400 V, 50 Hz | 50 kA |
| Ülekoormuse vabastusvoolu seadistus | 400 A |
| Ülekoormuse vabastusvoolu seadistus | 1000 A |
| Reguleerimisulatus – viivitamata lühise vabastamine | 5600 A |
| Reguleerimisulatus – viivitamata lühise vabastamine | 10000 A |
| Võimsuskadu | 186 W |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Integreeritud maandusrikke kaitse | Ei |
| Põhivooluringi elektriühenduse tüüp | Kruviühendus |
| Sobib DIN rööbaste (top hat rail) kinnituseks | Ei |
| DIN rööbas (top hat rail) kinnitus on valikuline | Ei |
| Välja lülitatud indikaatoriga | Ei |
| Integreeritud alapinge vabastusega | Ei |
| Postide arv | 4 |
| Põhivooluahela ühenduse asukoht | Esikülg |
| Juhtelemendi tüüp | Lüliti |
| Täielik seade koos kaitseseadmega | Jah |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Mootorajam on valikuline | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 435 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 145 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 280 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 18 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 530 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 380 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 194 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 18.26 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 20 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 388.2 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |