Kaitselüliti h3+ P630, LSI, 3P, 400A, 40kA
| Pikkus (mm) | 150 |
| Laius (mm) | 140 |
| Kõrgus (mm) | 260 |
| Hinnatud püsivool Iu | 400 A |
| Nimipinge | 220 V |
| Nimipinge | 690 V |
| Nimeline lühise murdmisvõimsus lcu, 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Reguleerimisvahemik lühiajaline viivitusega lühise vabastamine | 218.4 A |
| Reguleerimisvahemik lühiajaline viivitusega lühise vabastamine | 4000 A |
| Võimsuskadu | 57.8 W |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Integreeritud maandusrikke kaitse | Ei |
| Põhivooluringi elektriühenduse tüüp | Kruviühendus |
| Sobib DIN rööbaste (top hat rail) kinnituseks | Ei |
| DIN rööbas (top hat rail) kinnitus on valikuline | Ei |
| Välja lülitatud indikaatoriga | Jah |
| Integreeritud alapinge vabastusega | Ei |
| Postide arv | 3 |
| Põhivooluahela ühenduse asukoht | Esikülg |
| Juhtelemendi tüüp | Lüliti |
| Täielik seade koos kaitseseadmega | Jah |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Mootorajam on valikuline | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 140 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 5.56 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 295 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 195 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 5.56 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 52 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1095 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 316.8 |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| Paigaldusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |