Kaitselüliti h3+P160, TM, 3x100A, 25kA
| Pikkus (mm) | 97 |
| Laius (mm) | 90 |
| Kõrgus (mm) | 130 |
| Hinnatud püsivool Iu | 100 A |
| Nimipinge | 220 V |
| Nimipinge | 690 V |
| Nimeline lühise murdmisvõimsus lcu, 400 V, 50 Hz | 25 kA |
| Ülekoormuse vabastusvoolu seadistus | 63 A |
| Ülekoormuse vabastusvoolu seadistus | 100 A |
| Reguleerimisulatus – viivitamata lühise vabastamine | 600 A |
| Reguleerimisulatus – viivitamata lühise vabastamine | 1200 A |
| Võimsuskadu | 20.1 W |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Integreeritud maandusrikke kaitse | Ei |
| Sobib DIN rööbaste (top hat rail) kinnituseks | Ei |
| DIN rööbas (top hat rail) kinnitus on valikuline | Jah |
| Välja lülitatud indikaatoriga | Jah |
| Integreeritud alapinge vabastusega | Ei |
| Postide arv | 3 |
| Põhivooluahela ühenduse asukoht | Esikülg |
| Täielik seade koos kaitseseadmega | Jah |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Mootorajam on valikuline | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 130 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 97 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.269 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 9 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 152 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 107 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.269 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 9 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 11.861 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 216 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 309.664 |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| Paigaldusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| Tehniline lisa 1 (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| STEP mudelifail | Lae alla siit |