Kaitselüliti x160, 3P, 63-80-100A, 40kA, reguleeritav
| Pikkus (mm) | 130 |
| Laius (mm) | 75 |
| Kõrgus (mm) | 108 |
| Hinnatud püsivool Iu | 100 A |
| Nimipinge | 220 V |
| Nimipinge | 415 V |
| Nimeline lühise murdmisvõimsus lcu, 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Ülekoormuse vabastusvoolu seadistus | 63 A |
| Ülekoormuse vabastusvoolu seadistus | 100 A |
| Reguleerimisulatus – viivitamata lühise vabastamine | 1500 A |
| Reguleerimisulatus – viivitamata lühise vabastamine | 1500 A |
| Võimsuskadu | 35.7 W |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Integreeritud maandusrikke kaitse | Ei |
| Põhivooluringi elektriühenduse tüüp | Kruviühendus |
| Sobib DIN rööbaste (top hat rail) kinnituseks | Jah |
| DIN rööbas (top hat rail) kinnitus on valikuline | Ei |
| Välja lülitatud indikaatoriga | Jah |
| Integreeritud alapinge vabastusega | Ei |
| Postide arv | 3 |
| Põhivooluahela ühenduse asukoht | Esikülg |
| Juhtelemendi tüüp | Lüliti |
| Täielik seade koos kaitseseadmega | Jah |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Mootorajam on valikuline | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 130 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 96 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 9 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 168 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 128 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 84 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.012 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 9 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 371 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 318 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 216 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 9.581 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 192 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1014 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 252.944 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Üldine tehniliste andmete fail | Lae alla siit |
