Kaitselüliti x160, 4P, 25-32-40A, 40kA, 400/415V AC, reguleeritav
| Pikkus (mm) | 150 |
| Laius (mm) | 110 |
| Kõrgus (mm) | 108 |
| Hinnatud püsivool Iu | 40 A |
| Nimipinge | 220 V |
| Nimipinge | 415 V |
| Nimeline lühise murdmisvõimsus lcu, 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Ülekoormuse vabastusvoolu seadistus | 25 A |
| Ülekoormuse vabastusvoolu seadistus | 40 A |
| Reguleerimisulatus – viivitamata lühise vabastamine | 600 A |
| Reguleerimisulatus – viivitamata lühise vabastamine | 600 A |
| Võimsuskadu | 11 W |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Integreeritud maandusrikke kaitse | Ei |
| Sobib DIN rööbaste (top hat rail) kinnituseks | Jah |
| DIN rööbas (top hat rail) kinnitus on valikuline | Ei |
| Välja lülitatud indikaatoriga | Jah |
| Integreeritud alapinge vabastusega | Ei |
| Postide arv | 4 |
| Põhivooluahela ühenduse asukoht | Esikülg |
| Täielik seade koos kaitseseadmega | Jah |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Mootorajam on valikuline | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 170 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 6 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 170 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.33 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 6 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 8.365 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 144 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1026 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 223.76 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Üldine tehniliste andmete fail | Lae alla siit |
