Karbiku kate SL 20×55 mm, PVC, tamm
| Pikkus (mm) | 2000 |
| Laius (mm) | 20 |
| Kõrgus (mm) | 55 |
| Kõrgus | 55 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Vaibaäärega | Ei |
| Tihendav äärekate | Puudub |
| Kaitsva fooliumiga | Jah |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Halogeenvaba | Ei |
| Värv | Muu |
| Autasud | Tamm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 2 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 2010 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.428 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 18 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 7.7 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1872 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 2045 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1580 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 840.8 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Archicad | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |