Karbiku liitmik LF/LFH, 40mm, halogeenivaba
| Pikkus (mm) | 90 |
| Laius (mm) | 30 |
| Kõrgus (mm) | 3 |
| Sobib seinakanali laiusele | 40 mm |
| Sobib seinakanali laiusele | 110 mm |
| Sobib seinatoru sügavusele | 40 mm |
| Ehitustüüp | Sidumine |
| Mudel | Sümmeetriline |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Muu |
| Halogeenvaba | Jah |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Värv | Black |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 10 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.051 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.051 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 100 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.58 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 19200 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 136.36 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
