Kellatrafo 9VA, 230/8/12V, 2 moodulit
| Pikkus (mm) | 64 |
| Laius (mm) | 35 |
| Kõrgus (mm) | 85 |
| Primaarpinge | 230 V |
| Sekundaarpinge 1 | 8 V |
| Sekundaarpinge 2 | 12 V |
| Sekundaarne amper 1 | 1 A |
| Sekundaarne amper 2 | 0.67 A |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 8 W |
| Maksimaalne väljundvool | 1 A |
| Maksimaalne võimsuse kadu | 8 W |
| Trafotüüp | Tavaline kellahelinaga trafo |
| Pinnakinnitus | Jah |
| Tasapinnale paigaldatud paigaldus | Ei |
| Modulaarne versioon | Jah |
| Pikkus | 111 mm |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 65 mm |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 2 |
| Lühiskaitse | Jah |
| Temperatuurikaitse | Jah |
| Sisse/välja lülitiga | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.249 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 6 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.49 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 72 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 235 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 18.275 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 864 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 466 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
