Keskplaat 55mm, 2-osaline netipesa raam, halogeenivaba, RAL9011
| Pikkus (mm) | 55 |
| Laius (mm) | 55 |
| Kõrgus (mm) | 11 |
| Kokkupaneku paigutus | Keskne katteplaat |
| Kasutus | AÜE/IAE (ISDN) |
| Toetusringi | Ei |
| Tolmukattega | Ei |
| Hingedega kaanega | Ei |
| Väljundi suund | Kaldu |
| Trükitav silt | Ilma indikatsiooniväljata |
| Imprintsiga | Ei |
| Paigaldusmeetod | Muu |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Termoplastiline |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Pinnaviimistlus | Matt |
| Värv | Black |
| RAL-number (sarnane) | 9011 |
| Läbipaistev | Ei |
| Kinnituse tüüp | Kinnitamine kruviga |
| Moodulite arv (moodulisüsteem) | 2 |
| Busside/ühendustega | Ei |
| Sobib mitme pistikute jaoks | 2 |
| Koos pingete leevendamisega | Ei |
| Varjestatud bussid | Ei |
| Varjestatud korpus | Jah |
| Luster terminal | Ei |
| Valgustusega | Ei |
| Sobib kaitseastme (IP) jaoks | IP00 |
| Löögitugevus | IK07 |
| Seadme laius | 55 mm |
| Seadme kõrgus | 55 mm |
| Seadme sügavus | 13 mm |
| Min. sisseehitatud paigalduskasti sügavus | 40 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 10 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.009 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 10 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.126 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 5760 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 97.576 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
