Kilbidimmer 500W, universaal, 2 moodulit
| Pikkus (mm) | 65 |
| Laius (mm) | 35 |
| Kõrgus (mm) | 85 |
| Kokkupaneku paigutus | Põhielement |
| Töömeetod | Pööra/vajuta nupp |
| Hämardusfaasi sisselülitumine | Jah |
| Hämardusfaasi katkestus | Jah |
| Seriaaldimmer | Jah |
| Koormuse tüüp | Universaalne |
| Valguse väärtuse mälu | Jah |
| Rakendatav nupuga | Jah |
| Rakendatav käigukasti nupuga | Ei |
| Rakendatav infrapuna nupuga | Ei |
| Paigaldusmeetod | DRA (DIN-rail adapter) |
| Kinnituse tüüp | Küünisega ratsutamine |
| Materjal | Plast |
| Halogeenvaba | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Pinnaviimistlus | Matt |
| Värv | Hall |
| RAL-number (sarnane) | 9001 |
| Läbipaistev | Ei |
| Sobib kaitseastme (IP) jaoks | IP20 |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sagedus | 60 Hz |
| Juhtimispinge | 195.5 V |
| Juhtimispinge | 253 V |
| Ühenduse tüüp | Kruvitud klemm |
| Tuuma ristlõige | 1.5 mm² |
| Tuuma ristlõige | 6 mm² |
| Seadme laius | 35 mm |
| Seadme kõrgus | 85 mm |
| Seadme sügavus | 62 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.18 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 48 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.15 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 48 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 230 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 7.65 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1070 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 206.6 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |