Klemm 1,0-16 mm², 12-40×5 mm vasklatile
| Pikkus (mm) | 4 |
| Laius (mm) | 2.7 |
| Kõrgus (mm) | 1.7 |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Laiusklamber | 11.5 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige | 16 mm² |
| Sobib ümmarguse juhtme ühendamiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2.3 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 100 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.3 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 16500 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1400 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
