Klemm 10-50 mm², 12×5 mm vasklatile
| Pikkus (mm) | 6 |
| Laius (mm) | 2.5 |
| Kõrgus (mm) | 1.5 |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Laiusklamber | 16.5 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige | 50 mm² |
| Sobib ümmarguse juhtme ühendamiseks | Jah |
| Sobib sektorijuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Sobib ribajuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 50 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 50 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.46 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 500 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 320 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 25 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 5000 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 420 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
