Klemm 120-300 mm², vask/alumiinium, 20/30 x 5/10 mm latile
| Pikkus (mm) | 45 |
| Laius (mm) | 130 |
| Kõrgus (mm) | 70 |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Busbari paksus | 10 mm |
| Busbari laius | 60 mm |
| Busbari laius | 60 mm |
| Laiusklamber | 41 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige | 300 mm² |
| Sobib ümmarguse juhtme ühendamiseks | Jah |
| Sobib sektorijuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Sobib ribajuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 3 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 125 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.4 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 3 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 125 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 145 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 1.21 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 900 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1200 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
