Klemm 1,5-16mm², 12/20/30/40×10 mm vasklatile
| Pikkus (mm) | 25 |
| Laius (mm) | 12 |
| Kõrgus (mm) | 26 |
| Busbari paksus | 10 mm |
| Busbari paksus | 10 mm |
| Laiusklamber | 12 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige | 16 mm² |
| Sobib ümmarguse juhtme ühendamiseks | Jah |
| Sobib ribajuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 100 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 100 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.238 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 10000 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1400 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
