Klemm 16-70 mm², 12×5 mm vasklatile
| Pikkus (mm) | 6 |
| Laius (mm) | 2.9 |
| Kõrgus (mm) | 2 |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Laiusklamber | 21 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige | 70 mm² |
| Sobib ümmarguse juhtme ühendamiseks | Jah |
| Sobib sektorijuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Sobib ribajuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 25 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 25 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 155 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.62 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 6900 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1400 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
