Klemm 2,5-35 mm², 12×5 mm vasklatile
| Pikkus (mm) | 30 |
| Laius (mm) | 15 |
| Kõrgus (mm) | 28.5 |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Laiusklamber | 15 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige | 35 mm² |
| Sobib ümmarguse juhtme ühendamiseks | Jah |
| Sobib ribajuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 20 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 20 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.52 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 400 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 330 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 170 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 10.58 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 12000 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 660 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
