Klemm 25-95 mm², 12×5/10 mm vasklatile
| Pikkus (mm) | 5.5 |
| Laius (mm) | 8.5 |
| Kõrgus (mm) | 1 |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Busbari paksus | 10 mm |
| Laiusklamber | 22 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige | 95 mm² |
| Sobib ümmarguse juhtme ühendamiseks | Jah |
| Sobib sektorijuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Sobib ribajuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 10 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 75 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.58 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 4500 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
