Klemm 4-35 mm², 12×5 mm vasklatile
| Pikkus (mm) | 38.5 |
| Laius (mm) | 16.5 |
| Kõrgus (mm) | 38.5 |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Laiusklamber | 16.5 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige | 35 mm² |
| Sobib ümmarguse juhtme ühendamiseks | Jah |
| Sobib sektorijuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Sobib ribajuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 50 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 155 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 3.195 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 50 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 155 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 3.195 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 12100 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1021 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 572.34 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
