Klemm 4-35 mm², 12/20/30/40×10 mm vasklatile
| Pikkus (mm) | 38.5 |
| Laius (mm) | 16.5 |
| Kõrgus (mm) | 26.5 |
| Busbari paksus | 10 mm |
| Busbari paksus | 10 mm |
| Laiusklamber | 16.5 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige | 35 mm² |
| Sobib ümmarguse juhtme ühendamiseks | Jah |
| Sobib sektorijuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Sobib ribajuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 50 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 50 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.38 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 12500 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1100 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
