Klemm 50-150 mm², 12×5/10 mm vasklatile
| Pikkus (mm) | 68 |
| Laius (mm) | 34 |
| Kõrgus (mm) | 19.5 |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Busbari paksus | 10 mm |
| Laiusklamber | 34 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige | 150 mm² |
| Sobib ümmarguse juhtme ühendamiseks | Jah |
| Sobib ribajuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 10 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 220 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 155 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.36 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 180 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 320 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 23.4 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2160 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 900 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
