Klemm 95-185 mm², vask/alumiinium, 20-30×5-10 mm latile
| Pikkus (mm) | 30 |
| Laius (mm) | 70 |
| Kõrgus (mm) | 40 |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Busbari paksus | 10 mm |
| Laiusklamber | 38 mm |
| Maksimaalne juhtme ristlõige | 185 mm² |
| Sobib ümmarguse juhtme ühendamiseks | Jah |
| Sobib sektorijuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Sobib ribajuhtmete ühendamiseks | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 140 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.3 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 700 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 900 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
