Kombineeritud ülepingekaitse T1+T2, 3P, 25/50kA, TNC, signaalkontakt
| Pikkus (mm) | 74 |
| Laius (mm) | 107 |
| Kõrgus (mm) | 95 |
| Süsteemi konfiguratsioon DC | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon IT | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon TN | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon TN-C | Jah |
| Süsteemi konfiguratsioon TN-C-S | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon TN-S | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon TT | Ei |
| Süsteemi konfiguratsioon muu | Ei |
| Postide arv | 3 |
| Välguimpulsi vool (10/350 μs) | 25 kA |
| Maksimaalne pidev pinge vahelduvvoolu | 350 V |
| Nominaalne pinge vahelduvvoolu | 400 V |
| Pingekaitse tase | 1.5 kV |
| Pingekaitse tase L-N | 1.5 kV |
| Pingekaitse tase N-PE | 1.5 kV |
| Jälgi praegust kustutamisvõimekust | 25 kA |
| Spetsiifiline energia (W/R) | 160 kJ/Ohm |
| Paigaldusmeetod | DIN rööbas (silinderööbas) 35 mm |
| Ehitusmaht | 6 modulaarset vahet |
| Maksimaalne juhtme ristlõige tahke (tahke, ahelaga) | 35 mm² |
| Maksimaalne juhtme ristlõige painduv (peen niit) | 35 mm² |
| Kaugsignalisatsioon | Jah |
| Signaalimine seadmel | Optiline |
| Testklass | Tüüp 1 + 2 |
| Integreeritud varukaitse | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 175 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 140 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 1.244 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 7 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 175 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 140 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.24 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 7 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 9.125 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 168 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 990 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 242 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
