Koormuslüliti 3P, 125A
| Pikkus (mm) | 170 |
| Laius (mm) | 140 |
| Kõrgus (mm) | 95 |
| Põhilüliti versioon | Jah |
| Versioon hooldus-/teeninduslülitina | Jah |
| Versioon ohutuslülitina | Jah |
| Versioon hädapeatuse paigaldusega | Ei |
| Versioon pöördlülitina | Ei |
| Lülitite arv | 1 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 415 V |
| Nimitööpinge | 380 V |
| Nimitööpinge | 415 V |
| Hinnatud püsivool Iu | 125 A |
| Püsivool on nimiväärtus AC-23, 400 V | 125 A |
| Nimiväärtuslik püsivool AC-21, 400 V | 125 A |
| Lühiajaline taluvus LW-ga | 7 kA |
| Nimitöövõimsus AC-23 juures, 400 V | 56 kW |
| Toite lülitamine 400 V juures | 82 kW |
| Konditsioneeritud nimeline lühisvoolu IQ | 50 kA |
| Postide arv | 3 |
| Mootorajam on valikuline | Ei |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Pinge vabastamine on valikuline | Ei |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Sobib põrandale paigaldamiseks | Jah |
| Sobib esiküljele 4-augulise paigaldamiseks | Ei |
| Sobib esiküljele paigaldamiseks keskele | Ei |
| Sobib jaotusplaadi paigaldamiseks | Jah |
| Sobib vahepealseks paigalduseks | Ei |
| Värvikontrolli element | Black |
| Juhtelemendi tüüp | Pikk pöördekäepide |
| Lukustatav | Jah |
| Põhivooluringi elektriühenduse tüüp | Kaabliklamber |
| Eelkokkupandud kaabliga | Ei |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP00 |
| Kaitseaste (NEMA) | Muu |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 135 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 70 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
