Koormuslüliti 3P, 250A
| Pikkus (mm) | 130 |
| Laius (mm) | 190 |
| Kõrgus (mm) | 167 |
| Põhilüliti versioon | Jah |
| Versioon hooldus-/teeninduslülitina | Jah |
| Versioon ohutuslülitina | Jah |
| Versioon hädapeatuse paigaldusega | Ei |
| Versioon pöördlülitina | Ei |
| Lülitite arv | 1 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 415 V |
| Nimitööpinge | 380 V |
| Nimitööpinge | 415 V |
| Hinnatud püsivool Iu | 250 A |
| Püsivool on nimiväärtus AC-23, 400 V | 200 A |
| Nimiväärtuslik püsivool AC-21, 400 V | 250 A |
| Lühiajaline taluvus LW-ga | 9 kA |
| Nimitöövõimsus AC-23 juures, 400 V | 112 kW |
| Toite lülitamine 400 V juures | 164 kW |
| Konditsioneeritud nimeline lühisvoolu IQ | 50 kA |
| Postide arv | 3 |
| Mootorajam on valikuline | Ei |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Pinge vabastamine on valikuline | Ei |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Sobib põrandale paigaldamiseks | Jah |
| Sobib esiküljele 4-augulise paigaldamiseks | Ei |
| Sobib esiküljele paigaldamiseks keskele | Ei |
| Sobib jaotusplaadi paigaldamiseks | Jah |
| Sobib vahepealseks paigalduseks | Ei |
| Värvikontrolli element | Black |
| Lukustatav | Jah |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP00 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 130 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 3 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 176 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 106 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.852 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 3 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 313 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 210 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 5.946 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 72 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 990 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 165.704 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
