Koormuslüliti 3P, 40A
| Pikkus (mm) | 11 |
| Laius (mm) | 8 |
| Kõrgus (mm) | 6.5 |
| Põhilüliti versioon | Jah |
| Versioon hooldus-/teeninduslülitina | Jah |
| Versioon ohutuslülitina | Jah |
| Versioon hädapeatuse paigaldusega | Ei |
| Versioon pöördlülitina | Ei |
| Lülitite arv | 1 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 415 V |
| Nimitööpinge | 380 V |
| Nimitööpinge | 415 V |
| Hinnatud püsivool Iu | 40 A |
| Püsivool on nimiväärtus AC-23, 400 V | 40 A |
| Nimiväärtuslik püsivool AC-21, 400 V | 40 A |
| Lühiajaline taluvus LW-ga | 1.26 kA |
| Nimitöövõimsus AC-23 juures, 400 V | 18 kW |
| Toite lülitamine 400 V juures | 26 kW |
| Konditsioneeritud nimeline lühisvoolu IQ | 50 kA |
| Postide arv | 3 |
| Mootorajam on valikuline | Ei |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Pinge vabastamine on valikuline | Ei |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Sobib põrandale paigaldamiseks | Jah |
| Sobib esiküljele 4-augulise paigaldamiseks | Ei |
| Sobib esiküljele paigaldamiseks keskele | Ei |
| Sobib jaotusplaadi paigaldamiseks | Jah |
| Sobib vahepealseks paigalduseks | Ei |
| Värvikontrolli element | Hall |
| Lukustatav | Jah |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP20 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.23 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 24 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 102 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 81 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.22 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 24 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 245 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 187 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 5.66 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 576 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 900 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 160.84 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
