Koormuslüliti 3P, 800A
| Kaal (neto) | 8.807 |
| ETIM-klass | EC000216 Lüliti lahtiühendaja |
| Põhilüliti versioon | Jah |
| Versioon hooldus-/teeninduslülitina | Jah |
| Versioon ohutuslülitina | Jah |
| Versioon hädapeatuse paigaldusega | Ei |
| Versioon pöördlülitina | Ei |
| Lülitite arv | 1 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 415 V |
| Nimitööpinge | 380 V |
| Nimitööpinge | 415 V |
| Hinnatud püsivool Iu | 800 A |
| Püsivool on nimiväärtus AC-23, 400 V | 800 A |
| Nimiväärtuslik püsivool AC-21, 400 V | 800 A |
| Lühiajaline taluvus LW-ga | 26 kA |
| Nimitöövõimsus AC-23 juures, 400 V | 360 kW |
| Toite lülitamine 400 V juures | 526 kW |
| Konditsioneeritud nimeline lühisvoolu IQ | 50 kA |
| Postide arv | 3 |
| Mootorajam on valikuline | Ei |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Pinge vabastamine on valikuline | Ei |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Sobib põrandale paigaldamiseks | Jah |
| Sobib esiküljele 4-augulise paigaldamiseks | Ei |
| Sobib esiküljele paigaldamiseks keskele | Ei |
| Sobib jaotusplaadi paigaldamiseks | Jah |
| Sobib vahepealseks paigalduseks | Ei |
| Värvikontrolli element | Black |
| Lukustatav | Jah |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP00 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 140 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 320 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 280 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 9.03 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 235 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 175 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 105 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 10.08 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 48 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
