Koormuslüliti h1600, 4P, 1600A
| Pikkus (mm) | 570 |
| Laius (mm) | 280 |
| Kõrgus (mm) | 191 |
| Põhilüliti versioon | Jah |
| Versioon hooldus-/teeninduslülitina | Jah |
| Versioon ohutuslülitina | Jah |
| Versioon hädapeatuse paigaldusega | Ei |
| Versioon pöördlülitina | Ei |
| Lülitite arv | 1 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 690 V |
| Nimitööpinge | 220 V |
| Nimitööpinge | 690 V |
| Hinnatud püsivool Iu | 1600 A |
| Nimiväärtuslik püsivool AC-21, 400 V | 1600 A |
| Lühiajaline taluvus LW-ga | 20 kA |
| Nimitöövõimsus AC-23 juures, 400 V | 720 kW |
| Toite lülitamine 400 V juures | 1053 kW |
| Postide arv | 4 |
| Mootorajam on valikuline | Jah |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Pinge vabastamine on valikuline | Jah |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Sobib põrandale paigaldamiseks | Jah |
| Sobib esiküljele 4-augulise paigaldamiseks | Ei |
| Sobib esiküljele paigaldamiseks keskele | Ei |
| Sobib jaotusplaadi paigaldamiseks | Jah |
| Sobib vahepealseks paigalduseks | Ei |
| Värvikontrolli element | Black |
| Lukustatav | Jah |
| Eelkokkupandud kaabliga | Ei |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP40 |
| Laius | 280 mm |
| Kõrgus | 570 mm |
| Sügavus | 191 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 570 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 191 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 280 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 37 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 620 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 395 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 290 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 36 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 10 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1020 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 347 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Üldine tehniliste andmete fail | Lae alla siit |