Koormuslüliti h630, 3P, 400A
| Kaal (neto) | 6.397 |
| ETIM-klass | EC000216 Lüliti lahtiühendaja |
| Põhilüliti versioon | Jah |
| Versioon hooldus-/teeninduslülitina | Jah |
| Versioon ohutuslülitina | Jah |
| Versioon hädapeatuse paigaldusega | Ei |
| Versioon pöördlülitina | Ei |
| Lülitite arv | 1 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue AC | 690 V |
| Nimitööpinge | 220 V |
| Nimitööpinge | 690 V |
| Hinnatud püsivool Iu | 400 A |
| Nimiväärtuslik püsivool AC-21, 400 V | 400 A |
| Lühiajaline taluvus LW-ga | 5 kA |
| Nimitöövõimsus AC-23 juures, 400 V | 180 kW |
| Toite lülitamine 400 V juures | 263 kW |
| Postide arv | 4 |
| Mootorajam on valikuline | Jah |
| Mootorajam integreeritud | Ei |
| Pinge vabastamine on valikuline | Jah |
| Seadme ehitus | Sisseehitatud seadme fikseeritud sisseehitatud tehnika |
| Sobib põrandale paigaldamiseks | Jah |
| Sobib esiküljele 4-augulise paigaldamiseks | Ei |
| Sobib esiküljele paigaldamiseks keskele | Ei |
| Sobib jaotusplaadi paigaldamiseks | Jah |
| Sobib vahepealseks paigalduseks | Ei |
| Värvikontrolli element | Black |
| Juhtelemendi tüüp | Lüliti |
| Lukustatav | Jah |
| Põhivooluringi elektriühenduse tüüp | Kaabliklamber |
| Kaitseaste (IP), esikülg | IP40 |
| Kaitseaste (NEMA) | Muu |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 140 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 185 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 6.4 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 100 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Üldine tehniliste andmete fail | Lae alla siit |
