Koridori liikumisandur 360°, 5x30m, pindpaigaldatav, IP41
| Diameeter (mm) | 105 |
| Pikkus (mm) | 105 |
| Laius (mm) | 105 |
| Kõrgus (mm) | 59.7 |
| Mudel | Liikumisandur |
| Andurite tüüp | Passiivne infrapuna |
| DALI liidesega | Ei |
| Konstantne valguse juhtimine | Ei |
| HVAC-juhtimine | Ei |
| Sunnitud sisselülitamine | Ei |
| Sunnitud väljalülitus | Ei |
| Loomade tsoon | Ei |
| Roomamiskaitse | Ei |
| Võrgustuv | Jah |
| Skaneerimisnurk | 360 ° |
| Optimaalne paigalduskõrgus | 2.5 m |
| Treppide jälgimine | Ei |
| Sildalüliti | Ei |
| Maksimaalne ülekandeulatus külgsuunas | 10 m |
| Maksimaalne käigukasti ulatus ees | 5 m |
| Sobib juhtmevabaks edastuseks | Ei |
| Kaugjuhtimine | Jah |
| Kaugjuhtimisega | Jah |
| Reageerimisväärtuse tundlikkus reguleeritav | Jah |
| Vastusväärtuse heleduse reguleeritav | Jah |
| Signaaliseadmega | Ei |
| Vastusväärtuse heleduse õpetamisfunktsioon | Jah |
| Dimmer-funktsioon hämardaja põhielemendiga | Ei |
| Sobib lae paigaldamiseks | Jah |
| Halogeenvaba | Jah |
| Pinnaviimistlus | Matt |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| RAL-number (sarnane) | 9010 |
| Pinge liik | AC |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sagedus | 60 Hz |
| Min. sisselülitumisaeg | 2 s |
| Maksimaalne töötsükkel | 60 min |
| Tuvastusnurk horisontaalselt | 360 ° |
| Tuvastusnurk horisontaalselt | 360 ° |
| Vastusväärtuse heledus | 5 lx |
| Vastusväärtuse heledus | 2000 lx |
| Maksimaalne lülitusvõimsus | 2000 W |
| Max lülitusvõimsuse LED | 400 W |
| Sobib C-koormuse jaoks | Ei |
| Temperatuur | -5 °C |
| Temperatuur | 45 °C |
| Alajaama sisend | Jah |
| Kõrgus | 60 mm |
| Sügavus | 75.9 mm |
| Läbimõõt | 105 mm |
| Sisseehitussügavus | 78 mm |
| Sisseehitatud läbimõõt | 68 mm |
| Ühilduv Apple HomeKitiga | Ei |
| Ühilduv Google Assistantiga | Ei |
| Ühilduv Amazon Alexaga | Ei |
| IFTTT tugi on saadaval | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.23 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.23 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 30 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 445 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 340 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 240 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 6.9 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 720 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 165.6 |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |