Kütteelement 15W, 230V, AC/DC
| Pikkus (mm) | 48.75 |
| Laius (mm) | 28 |
| Kõrgus (mm) | 40 |
| Nimivõimsus | 15 W |
| Laius | 70 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 25 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.132 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 100 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 420 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |