Kütteelement 45W, 230V, AC/DC
| Pikkus (mm) | 115 |
| Laius (mm) | 61.5 |
| Kõrgus (mm) | 85 |
| Nimivõimsus | 45 W |
| Laius | 61 mm |
| Kõrgus | 105 mm |
| Sügavus | 56 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.45 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 165 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.45 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 100 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 420 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |