Lamenurk LF 30×45 mm, halogeenivaba, RAL9016
| Kaal (neto) | 0.021 |
| ETIM-klass | EC000864 Lame painutus paigaldustoru jaoks |
| Kõrgus | 30 mm |
| Laius | 45 mm |
| Mudel | Vormitud kapott |
| Nurk | 90 ° |
| Nurk | 90 ° |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | ABS |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Sobib vooluahela terviklikkuseks | Ei |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9016 |
| Kaitsva fooliumiga | Ei |
| Kinnituse tüüp | Pane lahti |
| Löögitugevus | IK07 |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 90 °C |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 31 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.025 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.022 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 5 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 125 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 55 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.1439 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 2880 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 880 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 100.768 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |