Liikumis/kohalolekuandur 360°, mini, Ø10m, süvispaigaldatav, IP41
| Diameeter (mm) | 62 |
| Pikkus (mm) | 62 |
| Laius (mm) | 62 |
| Kõrgus (mm) | 86.2 |
| Mudel | Kohaloleku detektor |
| Andurite tüüp | Passiivne infrapuna |
| DALI liidesega | Ei |
| Konstantne valguse juhtimine | Ei |
| HVAC-juhtimine | Ei |
| Sunnitud sisselülitamine | Ei |
| Sunnitud väljalülitus | Ei |
| Loomade tsoon | Ei |
| Roomamiskaitse | Ei |
| Võrgustuv | Jah |
| Skaneerimisnurk | 360 ° |
| Optimaalne paigalduskõrgus | 2.5 m |
| Treppide jälgimine | Ei |
| Sildalüliti | Ei |
| Maksimaalne ülekandeulatus külgsuunas | 5 m |
| Maksimaalne kohaloleku ulatus | 20 m² |
| Maksimaalne käigukasti ulatus ees | 2.5 m |
| Sobib juhtmevabaks edastuseks | Ei |
| Kaugjuhtimine | Jah |
| Kaugjuhtimisega | Jah |
| Reageerimisväärtuse tundlikkus reguleeritav | Jah |
| Vastusväärtuse heleduse reguleeritav | Jah |
| Signaaliseadmega | Ei |
| Vastusväärtuse heleduse õpetamisfunktsioon | Jah |
| Dimmer-funktsioon hämardaja põhielemendiga | Ei |
| Paigaldusmeetod | Tasapinnale paigaldatud |
| Sobib lae paigaldamiseks | Ei |
| Ühenduse tüüp | Sissesurutav klamber |
| Materjal | Plast |
| Materjali kvaliteet | Termoplastiline |
| Halogeenvaba | Jah |
| Pinnakaitse | Töötlemata |
| Pinnaviimistlus | Läikiv |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Värv | Valge |
| RAL-number (sarnane) | 9010 |
| Kaitseaste (IP) | IP41 |
| Löögitugevus | IK04 |
| Pinge liik | AC |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sagedus | 50 Hz |
| Min. sisselülitumisaeg | 2 s |
| Maksimaalne töötsükkel | 60 min |
| Tuvastusnurk horisontaalselt | 360 ° |
| Tuvastusnurk horisontaalselt | 360 ° |
| Vastusväärtuse heledus | 5 lx |
| Vastusväärtuse heledus | 2000 lx |
| Max lülitusvõimsuse LED | 400 W |
| Sobib C-koormuse jaoks | Ei |
| Temperatuur | -5 °C |
| Temperatuur | 45 °C |
| Lülitustsoonide arv | 1 |
| Alajaama sisend | Jah |
| Akustilise anduriga | Ei |
| Kõrgus | 86 mm |
| Sügavus | 71 mm |
| Läbimõõt | 62 mm |
| Sisseehitussügavus | 73 mm |
| Sisseehitatud läbimõõt | 50 mm |
| Ühenduskaabliga | Ei |
| Ühilduv Apple HomeKitiga | Ei |
| Ühilduv Google Assistantiga | Ei |
| Ühilduv Amazon Alexaga | Ei |
| IFTTT tugi on saadaval | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.115 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 95 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.115 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 48 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 400 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 325 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 6.01 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 960 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 143.2 |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |