Liitekoha kate BRP/BRHP 65x170mm, RAL9016
| Kaal (neto) | 0.062 |
| ETIM-klass | EC000873 Seinatoru otsaosa |
| Sobib seinakanali laiusele | 170 mm |
| Sobib seinatoru sügavusele | 68 mm |
| Katte laius | 80 mm |
| Mudel | Kanalite liite kate |
| Kuju | Sümmeetriline |
| Kinnituse tüüp | Isekleepuv |
| Materjal | Teras |
| Materjali kvaliteet | Muu |
| Halogeenvaba | Jah |
| Antibakteriaalne ravi | Ei |
| Pinnakaitse | Kaetud |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9016 |
| Töötemperatuur | -5 °C |
| Töötemperatuur | 90 °C |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Löögitugevus | IK08 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 30 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 70 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 175 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.081 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 170 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 25 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.07 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 6 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 180 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 0.492 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 119.464 |
| Turundusvoldik (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| BIM objektifail Archicad | Lae alla siit |
| BIM objektifail Revit | Lae alla siit |
