Metallkilp Univers, 950x1050x205 mm, IP44
| Pikkus (mm) | 205 |
| Laius (mm) | 1050 |
| Kõrgus (mm) | 950 |
| Katte tüüp | Kaanepilt |
| Kaanemudel | Suletud |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Lukuga | Ei |
| Nominaalne vool (In) | 250 A |
| Kõrgus | 950 mm |
| Laius | 1050 mm |
| Sügavus | 205 mm |
| Sisseehitussügavus | 205 mm |
| Sisemine sügavus | 130 mm |
| Materjaliplaadi paksuse kapp | 1 mm |
| Materjaliplaadi paksusega uks/kate | 1 mm |
| RAL-number | 9010 |
| Moodulite arv | 288 |
| Ridade arv | 6 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 48 |
| Flantsplaatide avade arv | 8 |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Torustiku sisselaske arv | 8 |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Sobib õues kasutamiseks | Ei |
| Sobib välgukaitseks | Ei |
| Kaitseklass | I |
| Vooluahela terviklikkus | Puudub |
| Kata ülerõhu vabastusega | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 1070 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 1000 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 26 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 1070 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 1000 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 26 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 4 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1005 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
