Minipost Ø80mm, kõrgus 600mm, valge, 2×2 Schuko, 4xRJ45
| Diameeter (mm) | 80 |
| Pikkus (mm) | 80 |
| Laius (mm) | 80 |
| Kõrgus (mm) | 600 |
| Pillar shape | Round |
| Model | Single-sided |
| Prewired | Ei |
| Adjustable | Ei |
| Column height | 600 mm |
| Column height | 600 mm |
| Column depth | 80 mm |
| Column width | 80 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Number of usable covers | 1 |
| Cover width | 45 mm |
| Cover depth | 20 mm |
| Type of fastening | Stand (base) |
| Place variable | Jah |
| Suitable for ceiling mounting | Ei |
| Suitable for floor mounting | Jah |
| Cable entry | Bottom |
| Through-going profile | Ei |
| Material installation column | Aluminium |
| Material quality installation column | Other |
| Material installation column halogen free | Ei |
| Surface protection column | Wet varnished |
| Colour column | White |
| RAL-number column | 9010 |
| Material cover | Aluminium |
| Material quality cover | Other |
| Material cover halogen free | Jah |
| Cover surface | Wet varnished |
| Colour cover | White |
| RAL-number cover | 9010 |
| Number of partitions | 1 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 700 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2.451 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 20 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 600 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 325 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 69.02 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Põhiskeem (.pdf) | Lae alla siit |
| Põhiskeem (.dwg) | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |