Moodul universN, 300×250 mm, 4x vasklati alus + puutekate, 60 mm
| Pikkus (mm) | 70 |
| Laius (mm) | 260 |
| Kõrgus (mm) | 310 |
| Kõrgus | 300 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Kattega | Jah |
| Postide arv | 4 |
| Bussiriba kaugus | 60 mm |
| Busbari kõrgus | 20 mm |
| Busbari paksus | 5 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 312 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 265 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 120 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.98 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 96 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 843 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
