Moodul universN, 300×250 mm, MCCB 250/400A
| Pikkus (mm) | 310 |
| Laius (mm) | 265 |
| Kõrgus (mm) | 100 |
| Kõrgus | 300 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Kattega | Jah |
| Plastkatte plaat | Jah |
| Sobib lüliti lahtiühendamiseks | Jah |
| Varustatud lüliti disconnectoriga | Ei |
| Sobib toitelüliti kaitselülitiks | Jah |
| Varustatud toitelülitiga | Ei |
| Sobib pingeta lülitiks | Ei |
| Varustatud pingetu lülitiga | Ei |
| Sobib pööramiseks | Ei |
| Varustatud pöörajaga | Ei |
| Nimitöövool | 250 A |
| Lülitite arv | 1 |
| Abiterminaliga | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 310 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.21 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 60 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1236 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 650 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
