Moodul universN, 450×250 mm, 1xNH2 alusplaat + puutekate
| Pikkus (mm) | 125 |
| Laius (mm) | 250 |
| Kõrgus (mm) | 450 |
| Kõrgus | 450 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kattega | Jah |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 455 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 260 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.04 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 72 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1150 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
