Moodulkilp Golf, pinnap., 3×18 moodulit, 63A, IP40, valge
| Pikkus (mm) | 98.5 |
| Laius (mm) | 389.5 |
| Kõrgus (mm) | 501.5 |
| Paigaldusmeetod | Pinnale paigaldatud |
| Ridade arv | 3 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 18 |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Suletud |
| Läbipaistev kate/uks | Ei |
| Signaali mööduv uks | Jah |
| Lukuga | Ei |
| Sulgemise tüüp | Muu |
| Elamumaterjal | Plast |
| Sisemine sügavus | 99 mm |
| Maandusterminali plokk | Jah |
| Neutraalne klemmplokk | Jah |
| DIN-rail | Jah |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Värv | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Kõrgus | 500 mm |
| Laius | 390 mm |
| Sügavus | 99 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 515 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 410 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 110 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.819 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 39 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 820 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1140 |
| Paigaldusjuhend (est) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
